Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Add rule
am: መመሪያ ጨምር

en: menu
am: ምናሌ

en: Dependencies
am: ጥገኛዎች
