Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Actions
ast: Aiciones

en: Settings
ast: Preferencies

en: Menu
ast: Menú

en: Configuration
ast: Configuración

en: Role
ast: Rol

en: Add rule
ast: Amestar regla

en: menu
ast: menú
