Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Menu
az: Menyu

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Role
az: Rollar

en: menu
az: menyu

en: About
az: Haqqında

en: Dependencies
az: Asılılıqlar
