Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Actions
bg: Действия

en: Settings
bg: Настройки

en: Menu
bg: Меню

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Role
bg: Роля

en: Add rule
bg: Добавяне на правило

en: menu
bg: меню
