Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Actions
ca: Accions

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Menu
ca: Menú

en: Icons
ca: Icones

en: Configuration
ca: Configuració

en: Role
ca: Rol

en: Add rule
ca: Afegeix la regla

en: Rules
ca: Regles

en: menu
ca: menú

en: Installation
ca: Instal·lació

en: About
ca: Detalls

en: Credits
ca: Crèdits

en: Dependencies
ca: Dependències
