Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Menu
cy: Dewislen

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Role
cy: Swyddogaeth

en: Add rule
cy: Ychwanegu rheol

en: menu
cy: dewislen

en: Installation
cy: Gosodiad
