Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Actions
et: Toimingud

en: Settings
et: Seaded

en: Menu
et: Menüü

en: Icons
et: Ikoonid

en: Configuration
et: Seadistus

en: Role
et: Roll

en: Add rule
et: Lisa reegel

en: Rules
et: Reeglid

en: menu
et: menüü

en: About
et: Programmist

en: Dependencies
et: Sõltuvused
