Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Menu
eu: Menua

en: Icons
eu: Ikonoak

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Role
eu: Rol

en: Add rule
eu: Gehitu araua

en: Rules
eu: Erregelak

en: menu
eu: menua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Dependencies
eu: Menpekotasunak
