Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Settings
fi: Asetukset

en: Menu
fi: Valikko

en: Icons
fi: Ikonit

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Role
fi: Rooli

en: Add rule
fi: Lisää sääntö

en: Rules
fi: Säännöt

en: menu
fi: valikko

en: Installation
fi: Asennus

en: About
fi: Tietoja

en: Dependencies
fi: Riippuvuudet
