Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Role
gu: હોદો

en: Add rule
gu: નિયમ ઉમેરો

en: About
gu: વિશે

en: Dependencies
gu: આધારિત
