Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Actions
he: פעולות

en: Settings
he: הגדרות

en: Menu
he: תפריט

en: Icons
he: אייקונים

en: Configuration
he: הגדרות

en: Role
he: תפקיד

en: Add rule
he: הוספת כלל

en: Rules
he: כללים

en: menu
he: תפריט

en: About
he: אודות

en: Dependencies
he: תלויות
