Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Menu
hi: सूची

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Role
hi: भूमिका

en: Add rule
hi: नियम जोडें

en: Rules
hi: नियम

en: menu
hi: सूची

en: Installation
hi: स्थापना

en: About
hi: के बारे में

en: Dependencies
hi: निर्भरता
