Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Actions
hr: Akcije

en: Settings
hr: Postavke

en: Menu
hr: Izbornik

en: Configuration
hr: Postavke

en: Role
hr: Uloga

en: Add rule
hr: Dodaj pravilo

en: menu
hr: izbornik

en: About
hr: Opis

en: Remove rule
hr: Ukloni pravilo
