Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Settings
id: Pengaturan

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Role
id: Peran

en: Add rule
id: Tambahkan aturan

en: Installation
id: Pemasangan

en: About
id: Tentang

en: Dependencies
id: Dependensi
