Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Settings
is: Stillingar

en: Menu
is: Valmynd

en: Icons
is: Táknmyndir

en: Role
is: Hlutverk

en: Add rule
is: Bæta við reglu

en: Rules
is: Reglur

en: menu
is: valmynd

en: About
is: Um
