Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Actions
ja: アクション

en: Settings
ja: 設定

en: Menu
ja: メニュー

en: Icons
ja: アイコン

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Role
ja: 役割

en: Add rule
ja: ルールの追加

en: Rules
ja: ルール

en: menu
ja: メニュー

en: Installation
ja: インストール

en: About
ja: アバウト

en: Remove rule
ja: 削除ルール

en: Dependencies
ja: 依存関係
