Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Actions
jv: Aksi

en: Settings
jv: Sétingan

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Role
jv: Parāgā

en: About
jv: Ngenani
