Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Menu
ka: მენიუ

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Role
ka: როლი

en: Add rule
ka: წესის დამატება

en: menu
ka: მენიუ
