Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Menu
kk: Мәзір

en: Add rule
kk: Заңды құру

en: menu
kk: мәзір
