Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Menu
ku: پێڕست

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Role
ku: ڕۆل

en: Add rule
ku: یاسا زیاد بکە

en: menu
ku: پێڕست

en: About
ku: دەربارە
