Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Menu
lt: Meniu

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Role
lt: Rolė

en: Add rule
lt: Pridėti taisyklę

en: Rules
lt: Taisyklės

en: menu
lt: meniu

en: About
lt: Apie

en: Remove rule
lt: Pašalinti taisyklę

en: Dependencies
lt: Priklausomybės
