Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Actions
lv: Darbības

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Icons
lv: Ikonas

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Role
lv: Loma

en: Add rule
lv: Pievienot likumu

en: menu
lv: izvēlne

en: About
lv: Par
