Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Menu
mn: Цэс

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: menu
mn: цэс
