Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Actions
nn: Handlingar

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Role
nn: Rolle

en: Add rule
nn: Legg til regel

en: menu
nn: meny
