Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Actions
oc: Accions

en: Settings
oc: Paramètres

en: Menu
oc: Menú

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Role
oc: Ròtle

en: Add rule
oc: Apondre una règla

en: Rules
oc: Règlas

en: menu
oc: menú

en: About
oc: A prepaus

en: Credits
oc: Crèdits
