Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Actions
fa: عملکردها

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Menu
fa: قائم

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Role
fa: نقش

en: menu
fa: قائم

en: About
fa: درباره

en: Dependencies
fa: وابستگی‌ها
