Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Actions
ps: چارې

en: Settings
ps: امستنې

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Configuration
ps: سازول

en: Role
ps: ونډه

en: About
ps: په اړه
