Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Settings
ro: Setări

en: Menu
ro: Meniu

en: Icons
ro: Iconițe

en: Configuration
ro: Configurație

en: Role
ro: Rol

en: Add rule
ro: Adaugă o regulă

en: Rules
ro: Reguli

en: menu
ro: meniu

en: About
ro: Despre

en: Dependencies
ro: Dependențe
