Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Actions
sq: Veprimet

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Menu
sq: Menuja

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Add rule
sq: Shto rregullën

en: About
sq: Informacione
