Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Settings
sv: Inställningar

en: Menu
sv: Meny

en: Icons
sv: Ikoner

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Role
sv: Roll

en: Add rule
sv: Lägg till regel

en: Rules
sv: Regler

en: menu
sv: meny

en: About
sv: Om

en: Credits
sv: Lista över medverkande

en: Remove rule
sv: Ta bort regel

en: Dependencies
sv: Beroenden
