Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Menu
th: เมนู

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Add rule
th: เพิ่มกฎ

en: menu
th: เมนู

en: About
th: เกี่ยวกับ
