Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Menu
ur: مینیو

en: menu
ur: مینیو

en: Dependencies
ur: احتیاجات
