Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Actions
be: Дзеянні

en: Settings
be: Налады

en: Menu
be: Меню

en: Configuration
be: Налады

en: Role
be: Роля

en: Add rule
be: Дадаць правіла

en: Rules
be: Правілы

en: menu
be: меню

en: About
be: Аб

en: Dependencies
be: Залежнасці
