Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Rules
bo: སྒྲིག་ལམ

en: menu
bo: འདེམས་བྱང

en: About
bo: གསལ་བཤད
