Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Actions
bs: Akcije

en: Settings
bs: Postavke

en: Menu
bs: Meni

en: Role
bs: Uloga

en: Add rule
bs: Dodaj pravilo

en: menu
bs: meni
