Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Actions
da: Handlinger

en: Settings
da: Indstillinger

en: Icons
da: Ikoner

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Role
da: Rolle

en: Add rule
da: Tilføj regel

en: Rules
da: Regler

en: About
da: Om

en: Dependencies
da: Afhængigheder
