Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Actions
de: Aktionen

en: Settings
de: Einstellungen

en: Menu
de: Menü

en: Icons
de: Symbole

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Role
de: Rolle

en: Add rule
de: Regel hinzufügen

en: menu
de: Menü

en: About
de: Über

en: Credits
de: Danksagung

en: Assigned roles
de: Zugewiesene Rollen

en: Remove rule
de: Regel entfernen

en: Dependencies
de: Abhängigkeiten
