Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Actions
eo: Agoj

en: Settings
eo: Agordoj

en: Menu
eo: Menuo

en: Icons
eo: Bildsimboloj

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Add rule
eo: Aldonu regulon

en: Rules
eo: Reguloj

en: menu
eo: menuo

en: Dependencies
eo: Dependecoj
