Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Icons
fr: Icônes

en: Role
fr: Rôle

en: Add rule
fr: Ajouter une règle

en: About
fr: À propos

en: Credits
fr: Crédits

en: Assigned roles
fr: Rôles attribués

en: Remove rule
fr: Retirer la règle

en: Dependencies
fr: Dépendances
