Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Actions
gl: Accións

en: Settings
gl: Axustes

en: Menu
gl: Menú

en: Icons
gl: Iconas

en: Configuration
gl: Configuración

en: Role
gl: Rol

en: Add rule
gl: Engadir regra

en: menu
gl: menú

en: About
gl: Información

en: Dependencies
gl: Dependencias
