Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Actions
hu: Műveletek

en: Settings
hu: Beállítások

en: Menu
hu: Menü

en: Icons
hu: Ikonok

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Role
hu: Szerepkör

en: Add rule
hu: Szabály hozzáadása

en: Rules
hu: Szabályok

en: menu
hu: menü

en: Installation
hu: Telepítés

en: About
hu: Leírás

en: Credits
hu: Akit még köszönet illet

en: Remove rule
hu: Szabály eltávolítása

en: Dependencies
hu: Függőségek
