Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Role
hy: Դեր

en: Dependencies
hy: Կախվածություններ
