Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Actions
it: Azioni

en: Settings
it: Impostazioni

en: Icons
it: Icone

en: Configuration
it: Configurazione

en: Role
it: Ruolo

en: Add rule
it: Aggiungi regola

en: Rules
it: Regole

en: Installation
it: Installazione

en: About
it: Informazioni

en: Dependencies
it: Dipendenze
