Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Actions
km: អំពើ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Role
km: តួនាទី

en: Add rule
km: បន្ថែម​ច្បាប់

en: menu
km: ម៉ឺនុយ

en: About
km: អំពី
