Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Icons
kn: ಚಿಹ್ನೆಗಳು

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Rules
kn: ನಿಯಮಗಳು

en: menu
kn: ಮೆನು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Credits
kn: ಮನ್ನಣೆಗಳು
