Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Menu
my: မီနူး

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Rules
my: စည်းကမ်းများ

en: About
my: အကြောင်း

en: Dependencies
my: အမှီအခိုများ
