Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Menu
ne: मेनु

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: menu
ne: आज्ञावली

en: About
ne: बारेमा

en: Dependencies
ne: आश्रित
