Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Actions
pt: Ações

en: Settings
pt: Configurações

en: Icons
pt: Ícones

en: Configuration
pt: Configurações

en: Role
pt: Papel

en: Add rule
pt: Adicionar regra

en: Rules
pt: Regras

en: Installation
pt: Instalação

en: About
pt: Sobre

en: Remove rule
pt: Remover regra

en: Dependencies
pt: Dependências
