Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Actions
sk: Akcie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Icons
sk: Ikony

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Add rule
sk: Pridať pravidlo

en: Rules
sk: Pravidlá

en: About
sk: Informácie o

en: Remove rule
sk: Odstrániť pravidlo

en: Dependencies
sk: Závislosti
