Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Actions
sl: Akcije

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Menu
sl: Meni

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Add rule
sl: Dodaj pravilo

en: menu
sl: meni

en: About
sl: O modulu
